Hakkımızda
– About us

ROSE PANSİYON CAFE Seferihisar’ın güzide tatil yeri olan SIĞACIK semtinin KALEİÇİ mevkiinde yer almaktadır.  Kaleiçi’nin geçmişi Osmanlıya kadar dayanmakta olup burada çok otantik bir ambiyans hakimdir.

İşte ROSE PANSİYON CAFE‘ de böyle bir ortamda restore edilmiş olan ve TAŞ EV tabir edilen tarihi bir mekanda hizmet vermektedir. Mekan Ege’nin en ünlü pazarlarından olan ve pazar günleri Kaleiçi mevkiinde kurulan SIĞACIK PAZARI’NIN en hareketli noktalarından birinde bulunmaktadır.

ROSE PANSİYON‘un kurulma hikayesine gelince; Yıllardır bu sektörde “deneyimli” olan İsmail Özçelik ve eşi Mehtap Özçelik Ocak 2015 yılında gelip beğendikleri SIĞACIK KALEİÇİ‘nde bir konaklama tesisi açmaya karar verirler. Ailenin bu sektördeki deneyimi 7 yıl boyunca Kütahya’da bir kız öğrenci pansiyonu işletmesi yapmış olmalarından gelmektedir. Özçelik ailesi böylece TAŞ EVİ   5 odalı pansiyon .butik tarzında baştan dekore edip misafirlerinin hizmetine sunarlar

Pansiyon talep edildiğinde “oda + kahvaltı” olarak da hizmet vermektedir. Normal olarak oda girişleri saat 13:00 çıkışları ise saat 12:00 de yapılmaktadır. Oda ücretleri hakkında bilgi almak için iletişim bölümündeki telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

ÖZÇELİK Ailesi, sizleri Rose Paniyon’da ağırlamak ve tatil bitiminde kazanılmış dostlar olarak uğurlamaktan büyük mutluluk duyacaktır.

ENGLISH

Our facility is located at KALEİÇİ (old fortress) in SIĞACIK which is a neighborhood of Seferihisar (cittaslow) 40 km South of Izmir.

We as OZCELIK family run this facility which has 5 rooms all decorated to serve our guests in a most comfortable manner. Our room prices include bed & breakfast. They are ready for entry at 13:00 whereas they must be emptied by 12:00.

You are kindly requested to call us at below telephones for inquiries and reservation.

TEL: 0232 743 22 88 – GSM: 0543 390 14 53

CLICK TO VIEW OUR GALLERY & ROOMS